středa 21. listopadu 2012

Kristen's interview with T4

Mám asi vážnej problém. Myslím, že jsem se asi solidně zbláznila do Jamieho Campbella Bowera:D a to fakt myslim vážně. Viděla jsem totiž trailer na The Mortal Instruments - City of Bones, což bude zas další zfilmovaná knižní série, kterou budu totálně žrát.. až na to, že už ta scéna, co je v traileru, byla v knize jinak:D ale to je mi celkem fuk, teprve to čtu, neřešim, Jamie je tam k sežrání. Určitě se koukněte, je to boží! No, nicméně mám pro vás dneska video z jedné krátké show, jmenuje se T4, no jako neznám to, viděla jsem to poprvý, ale je to fajn. Celý je to o Breaking Dawn, jak jinak. Jdu zejtra, už se nemůžu dočkat:) No, tak se koukněte, má to jen pár minut a Kris to tam sluší:)

* * * * * *
I have a serious problem. I think, I have a serious crush on Jamie Campbell Bower:D I've seen trailer to The Mortal Instruments - City of Bones movie and I just love him there. I really do:D Check out, it's awesome:D Anyway, I have for you today short interview from T4 show. They just talk about Breaking Dawn, no big deal. I can't wait for the movie, I go tomorrow, so I am really nosy:) Well, Kristen looks in this video very good, she's beautiful, so watch that:)

4 komentáře:

  1. A jak se ta kniha jmenuje v češtině? Potřebuju nějaký seznam knih, než se budu muset vrhnout na povinou četbu :/

    OdpovědětVymazat
  2. T4 má dobré rozhovory, Kristen v ňom vyzerala fakt skvelo :)

    OdpovědětVymazat
  3. Na City of Bones jsem moc zvědavá, škoda, že je to až za rok.
    BD2 se mi moc líbilo!! Opravdu nejvydařenější film z celé série.

    OdpovědětVymazat