pátek 8. ledna 2021

'Happiest Season' Bloopers + Featturete + Q&A with the cast

 

Ahoj všichni. Jak se máte? Jak začal váš rok 2021? Můj celkem na pohodu, ale jsem docela v šoku z toho, co se (zase) děje v Americe. Upřímně se to snažím tak trochu vypouštět, protože se vždycky akorát naseru a pohádám se s někým na twitteru nebo na instagramu nebo někde, ale úplně mě to minout ani nemohlo, vzhledem k tomu, kolik sleduju amerických celebrit na instagramu a jsem z toho fakt taková... nevím... na jednu stranu smutná a na jednu stranu mě některé ty postoje fakt štvou. Třeba takové to, že "kdyby to byl BLM protest, všechny by je postřileli"... zaprvé si nemyslím, že je to pravda, že by je všechny postříleli... a zadruhé ano, sice je dost možné, že by policie zasáhla jiným způsobem, ale z některých těch reakcí se mi zdá, jako by chtěli, aby policie zasahovala drsněji proti těm lidem v Capitolu a ne aby zasahovali mírněji proti těm na protestech a rabování během BLM. Třeba jeden člověk napsal v reakci na to, že tam umřeli 4 lidi: "mělo jich bejt víc"... a já jen... CO? Prostě co? WTF is wrong with you?! Víte, já hlavně hrozně miluju takové ty woke aktivisty, kteří vám budou tvrdit, jak to policie nezvládla a jak měli zasáhnout tak a onak a jak dělali tohle a tamto špatně a přitom tam nikdo z nich nebyl. Z těch videí, co jsem viděla, mi nepřišlo, že by nepoužívali sílu, naopak jsem viděla dost násilnejch zákroků, bohužel jsem teda viděla i tu chvíli, kdy zastřelili jednu z žen vstupujících násilně do budovy, to se mnou celkem otřáslo, viděla jsem záběry, kdy se policejní linie snaží zabránit, aby vstoupili... ale ubraňte se běsnícímu davu. Ti lidi byli v extrémní přesile... A než dorazila národní garda, nemohli pořádně dělat nic podle mě. Jako jo, já tam taky nebyla samozřejmě, ale aspoň tohle nevydávám za nějakej jedinej správnej názor, ale prostě říkám jen svůj názor. Prostě... by bylo fajn se trochu uklidnit a nebejt fanatici. Protože fanatismus nikdy ničemu nepomohl a nikdy ničemu nepomůže. No nic. Dost o tomhle tématu. Mám ještě jednu novinku, která je o hodně lepší. Teda já z ní mám velkou radost. Kdo trochu sledoval dění kolem Johnnyho Deppa a jeho bývalé ženy Amandy Turd... nebo jak se jmenuje, tak pro vás mám dobrou zprávu. Včera se potvrdilo, že Amber Heard ve skutečnosti nikdy nedarovala 3.5 milionu dolarů na charitu, konkrétně dětské nemocnici v Los Angeles (CHLA), jak po léta tvrdila. Několikrát řekla, že celých 7 milionů dolarů z rozvodu s Johnnym darovala na charitu, ale přitom se teď ukázalo, že se tak nikdy nestalo. Alespoň tedy ne v případě dětské nemocnice v Los Angeles, kam poslal Johnny prvních 100 tisíc dolarů, ale další přislíbená splátka z celkové částky 3.5 milionu dolarů už nikdy nedorazila. Pokud si budete někdo chtít přečíst něco víc o téhle bombě, určitě se chystám dnes nebo zítra napsat článek na osobní blog, takže tam vám dám i nějaké důkazy, nejen moje slovo. 

Dost už ale o těhle tématech, přejdu raději k tomu, co se týká Kristen. Ta se aktuálně pravděpodobně chystá na natáčení filmu Spencer, které by mělo již brzy začít. Kolovaly ale teorie, že se to natáčení posune, takže opravdu těžko říct. Uvidíme. Mám pořád ale spoustu restů z proma Happiest Season, takže mám pro vás dneska nějaká videa. Už jste film viděli? Pořád se chystám, že napíšu recenzi, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Mně se ale film opravdu moc líbil, tak doufám, že i vám se líbil nebo líbit bude, až ho uvidíte. Jináč... mám pro vás celkem 3 videa. Původně jsem myslela, že přidám jen 2, ale nakonec jsem našla ještě jedno další, které se mi hodilo. Říkala jsem si, že asi nemá cenu dávat každé video do zvláštního článku, takže je nejspíš budu takhle zveřejňovat po skupinkách. Já jsem sama ještě ani všechny ty rozhovory neviděla, je toho fakt hodně. No první dvě videa jsou kratší, první jsou nepovedené scény, tzv. bloopers z natáčení filmu a to je opravdu moc roztomilé video, druhé je potom video z natáčení, kdy i členové obsazení (včetně Kristen) mluví o filmu a o natáčení toho filmu atd. Tahle videa jsou celkem krátká a rozhodně stojí za to na ně mrknout. Poslední je potom delší, má přes 22 minut. Jedná se o Q&A s obsazením Happiest Season, jsou tam vlastně asi všichni z toho hlavního obsazení kromě Victora Grubera a Burla Moseleyho. Je to moc příjemný rozhovor, který vede režisérka a spoluscénáristka Clea DuVall a má to pár opravdu hezkých a vtipných momentů, takže bych ráda řekla, abyste se všichni koukli, ale chápu, že 22 minut je dost. Ale třeba se budete někdy nudit. Kris to tam každopádně moc slušelo :) a hrozně mě mrzí, že zrovna promo Happiest Season to odnesl v koroně a vše muselo být online, protože tenhle cast vidět společně by bylo jistě skvělé. Ale tak... třeba bude sequel... :D
+ + + + + + +

Hello everyone. How are you doing? It's crazy what is going on in the USA right? I cannot quite believe it. And I am kind of trying to ignore it also because it only leads me to uncomfortable situations when I end up having a stupid argument about something I find absolutely riddiculous but the person I am arguing with is blinded by... idk what agenda or if it is a cultural thing, I don't know but it just really makes me sick and uncomfortable at times, like when people say there "should've been more deaths" like... what the fuck is wrong with you people. I also just love the woke activists saying the police should do more in the Capitol while literally not a single one of them was there and they were heavily outnumbered and the National Guard came to help pretty late like... those police officers have familied too. And if you watch those videos, you can see they were trying to defend the Capitol from them so that they do not enter it. You can even see those people hitting the police with everything they find... how could they defend it against so many people? And people flipping over because of that video of a police officer helping an elderly womam down the stairs like... Do they realize the fact he helped her is a good thing? Should he let her fall or push her down the stair or what? I am all about the BLM movement you know, I do mainly support the idea but let's not become fanatics in the process. The fact someone is treating a black person badly is the wrong thing. The fact the police officer helped the elderly woman was the good thing. It shouldn't be wise versa. It should just be always the good thing. Anyway. I need to vent a little bit because I don't have anyone to talk about this shit but I hope you won't be offended by that. Also, another thing... Yesterday was a really really good day for the Johnny Depp versus Amber Heard situation. Who's been following the case with me, I have talked about a lot of the stuff before and especially on my personal blog and I will definitely write about this particular thing, but it was confirmed yesterday that Amber has NOT donated milions of dollars to the Children's hospital Los Angeles as she claimed and also... as she promised to. She repeatedly lied to the press about donating the money she got from her divorce with Johnny, most recently under oath during the UK libel trial. She said multiple times in the past that the money WAS donated. Her lawyer came in her defense saying that she planned to do it eventually but she spent a lot of money because Johnny sued her. Which is a bullshit 'cause he sued her years after the divorce. I will write about it on my personal blog, so if you want to learn more about this case, I have written a few articles, one of them in English, others in Czech. Okay, let's end the personal venting part and get to Kristen. 

Tell me, has anyone seen Happiest Season yet? I have and I have probably already mentioned that I loved it. I did have one problem with it that I would discuss with you if I knew you have already seen it but since it's a spoiler, I will keep it for myself. Anyway, the movie is praised among critics and the audience too and it makes me really happy. And there is still a lot from the promo that I didn't have the time to publish so that's what this article is not really about since I talked about so much stuff already but I do have a video, not just shit I wanted to discuss. I have for you a pretty cute video with bloopers from the filming of Happiest Season. That is the first video. The second is a featturete from the filming. And I also have for you a Q&A interview with the cast of Happiest Season from December 25th I believe. Kristen was part of the Q&A together with almost the entire main cast except from Victor Garber and Burl Moseley. Both videos are hilarious. The first one is just really short and delightful, the second one is from the filming and the cast is talking about the making of it and there is behind the scenes... and the last one is also great but a lot longer so I understand if you won't find the time but it is great. I didn't feel like it was necessary to publish all of them separately. What I love about this movie the most is probably the fact they all just loved making this movie so much and it shows. 2 komentáře:

 1. Já jsem teda události v USA nesledovala tak dopodrobna jako ty, spíš jsem si přečetla pár článků, ale přijde mi, že za ten poslední rok se to tam docela dost se*e a to, co proběhlo teď ve středu je teda dost silný kafe. Až si říkám, aby to v USA dnes nevypadalo podobně jako za 2.světové války v Evropě. Z Trumpa se stává diktátor a ti jeho příznivci mi zase připomínají Němce, co se nechali zmanipulovat Hitlerem... Taky jsem viděla fotky nebo slyšela názory, které srovnávali situace z jarních protestů BLM a toho řádění, co se stalo tento týden. Já si myslím, že tam rozdíl byl a všechno se to točí kolem Trumpa, který klidně nechá poklidné demonstranty násilně odstranit z cesty, ale proti svým příznivcům nezasáhne. A jsem dost zvědavá, jaký to bude mít pro všechny ty idioty dopad, když tam pomalu nikdo neměl zakrytou tvář a ještě nasdíleli milion fotek na sociální sítě... Když už by ale nepřišel žádný postih, ale to si myslím, že se nestane, tak aspoň někteří z nich budou světu pro srandu, už jsem viděla nějaké české meme třeba s tím chlápkem, co si z Kapitolu odnesl řečnický pult. Upřímně, už se těším na konec ledna, kdy proběhne Bidenova inaugurace. Nezávidím mu a jím zvolené vládě, jaký bordel po Trumpovi budou muset uklízet... Jinak co se týče té informace u Johnnyho, tak tu jsem teda nezaregistrovala, ale mám z ní obrovskou radost! Takže budu sledovat tvůj osobní blog a moc ráda si přečtu, jak to všechno bylo ;)

  Přiznám se, že z videí jsem poctivě koukla jen na bloopers a některé záběry mě opravdu pobavily :D A celkově mi to video přišlo hrozně roztomilé :) Jinak já jsem docela zvědavá, jestli teď v blízké době začne Kristen natáčet, když to teď v UK nevypadá zrovna slavně, ale na druhou stranu jsem viděla tweet, že třeba natáčení Witchera, Fantastic Beasts a ještě čehosi můžou normálně pokračovat, tak je možné, že filmy a seriály zatím stopku mít nebudou.

  OdpovědětVymazat
 2. V Americe se to psolední dobou nějak hroutí. Má to asi hlubší kořeny, než je Trumpova vláda, ale to, že se stal prezidentem Spojených států byla asi poslední kapka oleje do ohně. Hlavně mě děsí, že prý snad až 40 nebo 50% republikánů to, co se stalo v kapitolu, schvaluje. Bohužel, Trupm bude voliče ovlivˇnovat i nadále, i kdyby neměl další možnost kandidovat na prezidenta, je sebestředný a rád se poslouchá a bude rozdělovat lidi prostřednictvím sociálních sítí nebo médií.

  Tolik slibných filmů nás mělo loni čekat a nebo leto čeká, ale situace s pandemií je stále neutěšená takže do kina se asi nějakou dobu nepodíváme a i když ne všechno musím vidět v kině, to velký plátno mě už začíná chybět. A celej ten hollywoodskej svět premiér a flmových událostí, cen... Ach jo. Aspoň se mi spravila naláda tím videem s nepovedenými záběry :-)

  P.S. K Johnnymu napíšu na tvůj druhý blog.

  OdpovědětVymazat