čtvrtek 9. července 2020

Gallery update 77.0: New 'Happiest Season' BTS picture + personal pics


Před několika dny jsem učinila poměrně dost zásadní rozhodnutí, které se týká tohoto blogu a jeho budoucnosti. Rozhodla jsem se odstěhovat tento blog na jinou doménu. Konkrétně tedy na blogspot. Aktuálně se snažím vše vyřešit a mám tam nějaké trable se stěhováním, ale zkrátka a dobře už mi blog.cz leze pěkně na nervy a je to dlouhodobě podle mě naprosto neudržitelná situace. Představa, že se stěhuju, mě děsí a děsila, ale přišla jsem na způsob, jak je možné přestěhovat komplet celý blog na jinou doménu, buď blogspot nebo wordpress, i se všemi komentáři a rubrikami, na blogspotu tedy "štítky"... Takže já jsem na tom aktuálně tak, že jsem tam přestěhovala komplet celý svůj osobní blog a teď jsem v procesu přesouvání tohohle blogu. Zatím ale nemám v plánu se tam přesunout na 100%. Aktuálně mám v úmyslu psát články na obě dvě domény, abych měla všude všechno, a do konce měsíce se rozhodnout, zda dám blogu.cz ještě šanci nebo ne. Popravdě už mi ale dochází nervy a nemám ani chuť blogovat, když blog takhle blbne, takže se obávám, že ač je to rozhodnutí nesmírně těžké, zřejmě ho učiním. Jediné, co mě od toho v podstatě aktuálně odrazuje je to, že s blogspotem moc neumím a neumím tam dělat designy, v čemž mi blog.cz dává ohromnou volnost a upřímně mě bude štvát se toho vzdát. Ale pokud chci zůstat aktivní, nejspíš to budu muset udělat, protože blog.cz mi jen bere energii. Katie už se přestěhovala, protože její blog přestal absolutně fungovat už před pár měsíci. A já vám dám vědět na konci měsíce, jak jsem se rozhodla. Aktuálně tedy stále zůstávám tady, ale šance, že se přesunu, je velká.

Dneska mám pro vás nějaké takové střípky. Mám pro vás 4 osobní fotky a jednu fotku z natáčení filmu Happiest Season. Ten by měl přijít do kin již 25. listopadu 2020, což ve mně vyvolává určitou naději, že bychom se mohli brzy dočkat traileru. Na fotce můžete vidět téměř celé obsazení filmu, mezi nimi samozřejmě Kristen, ale i Mackenzie Davis, Dana Levi a další. Ta fotka je hrozně krásná, mně osobně se strašně líbí a jsem za ni fakt ráda. Mimochodem Homemade, o kterém jsem mluvila v předchozím článku, je dostupný i s českými titulky na českém Netflixu, takže kdo máte možnost, neváhejte a koukněte se. Já jsem zatím tedy viděla jen Kristenin snímek jménem "Crickets", tedy "Cvrčci" a musím říct, že se mě skutečně velmi osobně dotkl a podle mě je opravdu skvělý. Obecně je Kristenin krátký film hodnocen velmi pozitivně. Mě se líbil nejen nápadem, ale i vizuálním zpracováním, Kristen je tedy hlavní hrdinkou asi 9 minutového krátkého filmu, který se zaměřuje na izolaci a nespavost. To jen tak na okraj. Co se osobních fotek týče, mám pro vás celkem 4. Vůbec nevím, co jsem o nich psala v anglické verzi textu, nechce se mi to číst, je to trochu starší text, ale vezmu to teď trochu stručněji. Kdybychom neměli CJ a další Kristeniny kamarády, nemáme v podstatě žádné novinky teď během karantény, když teda nepočítám Larraín news, jak to nazývám. CJ zveřejnil v poslední době 3 fotky s Kristen. První z nich je už staršího data. Další dvě jsou potom z jednoho z protestů za Black Lives Matter movement v LA. No a poslední fotka je úplně nová, ta pochází z Portlandu, kde se teď právě Kristen nachází. Odjela tam dál pracovat na svém celovečeráku podle knihy Lidie Yuknavitch - The Chronology of Water. Na fotce je s Andym Mingo, což je také filmový tvůrce, ale kromě toho též manžel Lidie Yuknavitch. Kristen to tam moc sluší a ráda vidím, jak jí povyrostly vlasy! <3
+ + + + + + + +
I have made a very hard decision a few days ago that concerns this blog and it's future. I have decided to move to another domain. Right now, I am handling everything and for some time now, I will be publishing articles to both sites before I make my final decision. But blog.cz seems to not get any better and I am honestly sick and tired of it. I have already moved my personal blog to blogspot, there is a very simple way how to do it and if you also think about doing it, I can give you some advice. I have found a way how to transfer all of your articles along with comments and sections to blogspot, so I have done that with my personal blog. And I am currently in the middle of doing that with this blog too, but I am not sure yet. If nothing changes by the end of this month, I'm out of here for good, even though it is emotionally very hard for me to leave it behind. The fact I can move with all of my articles and comments to another domain, helps a lot. I could never leave this blog behind if I'd have to start from scratch. I would probably just stop blogging. So yeah, the blogspot version of this blog is now in development and it is pretty much almost done, but I will give you my final decision by the end of this month. Right now, I am going to write articles to both blogs in the same time.

Well, I haven't published an article for quite some time again, but to be honest, I don't really have any will to do that with blog having so much trouble. Anyways. I have for you three new personal pictures of Kristen. It is really bad with the news recently, but at least we know that she's alive. The situation in the US is a little calmer now than it was when these black and white pictures first showed up. The first one is a bit older. Honestly, we wouldn't have any pics at all if CJ wouldn't post something from time to time. Well. I won't talk much about the situation in the world and about the BLM, because I dared to say something and I was bullied for it and dragged through mud... but well Kristen went with some of her friends and her girlfriend Dylan to one of the protest in Los Angeles. Kristen stepped out of her home to support the case. The protest she has joined did not (from what I know) turn violent at any point... and if it did, K is fine, because CJ has published these pictures the day after, so I guess he wouldn't if anything bad happened. Well... I am glad Kristen is supporting the case despite it becoming a little bit too much for me recently. And I am glad she's safe. I am also glad they are finally wearing face masks even in America... not that it does matter at this point that much. Anyways. Kristen looks great, she looks healthy, her hair is longer and I guess back to blonde... and I am just happy some pics showed up to be honest. I also have for you a very recent picture. Kristen took off from Los Angeles and went to work on her featture movie after a long break. She is pictured with Andy Mingo in Portlant which is a filmmaker, but also Lidia Yuknavitch's husband. Lidia is the women that wrote Chronology of Water Kristen wants to adapt in a movie. And there is also one other picture. It is also kind of personal, but I put it in another section. I have for you a picture from behind the scenes of 'Happiest Season' movie, an LGBT+ themed Christmas rom-com that is coming out on November 25. So I think we could get a trailer for it quite soon. Hopefully. Finger's crossed! That picture is absolutely amazing, I love it. You can see most of the cast members there including, of course, Kristen. That's why I'm publishing it... :D

    

    
[1x] 2020 - 'Happiest Season': Behind the scenes

6 komentářů:

 1. Já si myslím, že tohle tvoje řešení je asi úplně nejlepší :) Prostě chvilku počkáš a pak se rozhodneš podle toho, jak to budeš cítit :) Ale taky bych si asi nedělala moc velké naděje, že by blog.cz ještě někdy plně fungoval. Sem tam se kouknu na blog.blog.cz a čtu si komentáře lidí u posledního článku, na které už nikdy asi měsíc a něco vůbec nereaguje. Na tom blogspotu mě taky trochu mrzí, že co se designů týče, je to tam takové omezující, ale myslím si, že až se s tím naučíme pracovat, tak to bude v pohodě :)

  Jinak ta fotka ze zákulisí natáčení filmu se mi moc líbí. Je taková hezky barevná :) Doufám, že tedy konec roku už bude natolik příznivý, aby všechny ty nové a odložené filmy mohly jít do kin. Já jsem zrovna včera říkala kamarádce, že mě to teď v kině moc nebaví, protože je tam strašná nuda. Tak doufám, že od září se to začne trochu zlepšovat :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já se bojím, abychom se nějakých premiér v kinech vůbec dočkali, ale pořád budu doufat, ta fotka z natáčení je skvělá, Kristen červená neskutečně sluší, ty barvy k ní fakt jdou! :)

  OdpovědětVymazat
 3. ahojky, tak jsem si tě přidala na nový blog :) tak si mě můžes taky přidat :) těším se na další spolupráci :)

  OdpovědětVymazat
 4. Kočko, náhodou to tu máš super :-) U sebe jsem si myslela, že s novým blogem o Clare Grogan končím, ale rozhodla jsem se to nevzdat, a taky se přesunula jinam. Konkrétně na wordpress... A tak se chci zeptat, zda-li nechceš spřátelit? Darrah Sklars (Darela), http://claregrogan.4fan.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Tak já ti přeji, at je to na blogspotu veselejší blogování, než bylo na blogu :D Fotky s Kris jsou bezvadný :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj! Jsem moc ráda, že jsi se rozhodla nadále blogovat a neseknout s tím. Jsem tu proto, abych ti sdělila (podle mého názoru skvělou) zprávu a to tu, že jsem se také rozhodla pokračovat dál jinde. A proto mě najdeš na adrese JulesHough.com. Budu ráda, když zůstaneme affs, ale raději se ptám, zda o to máš stále zájem. Prosím dej mi vědět. Děkuji.

  OdpovědětVymazat