pondělí 8. března 2021

Gallery update 78.9: On set of 'Spencer' + new/old personal pics

 

Ahoj všichni, jak se máte? Jak jste si mohli všimnout, tak jsem tu zase teď nějaký ten pátek nebyla. Ráda bych řekla, že hlavním důvodem byl třeba čas nebo to, že nejsou novinky, ale ačkoliv novinky moc nejsou, tak čas byl, jen nebyla síla, nálada ani motivace. Mám v poslední době hodně divný stavy a nejsem na tom úplně psychicky nejlíp, takže blog šel poněkud do pozadí. Vlastně všechno šlo tak nějak do pozadí... Chodím v podstatě jen do práce sem tam a domů, ale doma nedělám ani nic produktivního, vlastně nedělám v podstatě nic... Koukám na stupidní seriály a videa na youtube a přemítám o tom, že nic nemá smysl. Jediné, co mě v poslední době baví, je turečtina, kterou jsem se začala učit v říjnu, a jinak nějak ani věci, které mě dřív bavily. Včetně blogu. Donutila jsem se ale, že takhle už to dál nejde a posledních několik dní jsem zase začala cvičit. Musím říct, že jsem na sebe celkem hrdá, že jsem se k tomu dokopala, protože vím, že mi to hodně pomáhalo se udržet alespoň trochu při smyslech v tom jarním lockdownu před rokem a momentálně hodně bojuju s tím, že jsem ve stresu a upadám do deprese a to cvičení ze mě ten stres tak nějak trochu vyplaví, uvolní ho a vyplaví se přeci jen alespoň nějaké endorfiny. Snažím se teď každý den dělat aspoň protahovací cvičení na 15 minut, které jsem si našla na youtube a teď několik dní za sebou jsem k tomu přidala i klasický workout a musím říct, že i když je to jen chvíle, už na sobě pozoruju změny. Hlavně na své flexibilitě. A také především na své náladě, protože se aspoň necítím jako chodící mrtvola, když si dám trochu do těla... A co jiného teď člověk má také pořád dělat, když pořádně nikam nemůže. Věřím, že chmurné nálady dopadají v tomhle divném období i na většinu vás ostatních, ale doufám, že se s tím nějak perete a máte se alespoň v rámci možností fajn. 

Toliko k terapeutickému okénku a teď už přejdu rovnou ke Kristen, jinak bych tu mohla povídat ještě dvě hodiny, ale já se zařekla, že dneska přeložím alespoň něco. Nebo se o to alespoň pokusím. Popravdě jsem si nemyslela, že vůbec budu mít o čem psát, protože němečtí paparazzi nejsou takové hyeny jako ti v USA nebo v Británii, ale přeci jen se něco objevilo. A jak víte, paparazzi fotky z natáčení jsou jediný druh paparazzi fotek, které občas v menší míře přidávám. (Respektive takhle jo, já toho mám haldu starého, co jsem doteď nepřidala, ale znáte mě, já se spíš dokopu k napsání článku, když je něco nového...) Nicméně Kristen aktuálně stále natáčí v Německu film 'Spencer' režírovaný Pablem Larraínem, v němž ztvární roli princezny Diany. V době, kdy média vybuchla kvůli rozhovoru s princem Harrym a Meghan Markle je to poměrně příznačné téma. Přestože spousta lidí stále nepřekousla obsazení Američanky do role britské ikony, já jsem z toho, co jsem mohla vidět, zatím poměrně dost nadšená. A dneska mám pro vás asi 15 fotek z natáčení filmu. Film se zatím natáčel na 3 různých lokalitách, zrovna nyní (pokud už neskončili) se natáčí na místě jménem Schloss Nordkirchen, což je mimochodem moc pěkný zámek a nachází se na jich od Münsteru, což je... řekněme v severozápadním Německu, nevím přesně, co je to za konkrétní spolkovou zemi. Paparazzi ji zachytili při natáčení venkovních scén, kdy i řídila dobové auto a měla na sobě červeno-zeleno-asi i modrý outfit, který se mně osobně moc líbí a hodně se podobá reálnému outfitu princezny Diany v tomto období jejího života [kuk], takže to zatím vypadá, že costume department odvádí dost dobrou práci, alespoň mně to tak přijde. Kromě těhle fotek jsou tam pak ještě 2 z úplně první lokality, jen se mi nechtělo je přidávat takhle samotné, tak jsem čekala, až jich bude trochu víc. Ne všechny fotky v galerii jsou potom fotky Kristen, ale já zkrátka musela sdílet i naprosto rozkošné fotky hromady pejsků, s nimiž Kristen natáčela a jsem si jistá, že z toho byla úplně nadšená. Jedná se samozřejmě o skupinku pejsků rasy corgi, kterými je profláklá královna Alžběta. A pokud kliknete na fotku dole, můžete kouknout i na krátké rozkošné video nebo i na více fotek na účtu majitele těch psích filmových hvězd. No a jako poslední mám pro vás ještě 2 starší osobní fotky, které zveřejnil CJ na svém instagramovém účtu ku příležitosti 40. narozenin Paris Hilton... no a jak vidíte, na fotkách je se CJejem a Paris právě i naše Kristena potom myslím jestli vidím správně také Ashley Benson, s níž se CJ i Krie kamarádí, a nějaký borec, kterého neznám. To je ode mě dneska všechno a mějte se co nejlépe, držte se a snad se tu vidíme dřív než za pár týdnů:)
+ + + + + + +
Hello everyone. How are you? As you can see, I haven't been here for a while. And I kind of missed blogging but not so much. I would like to say I didn't have time and that was the reason for my absence, but to be completely honest, that wasn't the case at all. I have a lot of time in my hands. I go to work and then I go home. And then I watch stupid TV shows or videos on youtube because I feel like my life doesn't have a purpose. So yeah. I did have time. I just didn't have motivation. To do anything. At all. But I am feeling a little bit better now. I am in a very weird state of mind recently but I have started doing exercise again, I am doing some daily stretching and I usually add some workout because it helps me with stress a lot. I started about a week ago with the stretching which is a 15 minutes exercise every day and I already see some improvement with my flexibility, which makes me feel quite good about myself. I added some regular workouts on Friday for the first time so I am at my fourth day and I can already say that I feel much better than I did before because even though I am still not very productive in the work that needs to be done, at least I am doing something. Forcing myself to move a little bit and to feel a little less down. So that's my life right now. I am going to my 2nd COVID test on Thursday and I will have to go every week because of work, so that will be fun. Not really. Anyways. Did you already go through with it? I had it done once and it was actually fine, I expected it much worse to be honest. Anyways, I will skip to Kristen because I have already talked way too much. 

I thought that I won't have anything new to write about for some time now, because German paparazzi's are not annoying as the UK and US ones and also, there is a lot of interior filming, but I actually do have for you pictures from the set of Spencer. Kristen is currently shooting in Germany and we didn't get to see much yet but I have for you now 15 pictures from the actual set of the movie. Out of which there is 5 (i think) without Kristen but I had to upload them in the gallery, because they are just the cutest and I am sure Kristen's heart is exploding from that cuteness overload. Because they are shooting scenes with the Queen's corgis!! Well, not actually her corgis but pupps and they are so adorable. If you click on the picture of them down bellow, you will get to a video on instagram, that is also cute and the person that owns the account has posted more pictures of those sweet puppies from the set of Spencer. They are currently filming at the Schloss Nordkirchen, which lies North of Essen, south of Münster. I love the pictures from the set. They are from two different days. The first one is a very early on, there are two pics from that day that was actually still at the first location, they are currently at their 3rd I think. I love the second set of pics especially because Kristen has a great outfit but she's quite typically waring her Adidas sneakers. My bet is on that she has to wear these shoes 'cause she cannot drive a car in heels. Which I can totally relate too, because I can't either. I honestly cannot wait to see this movie, now that I know about the dogs even more. Kristen looks amazing. I also have for you two new/old personal pictures that were published by CJ in honour of Paris Hilton's 40th birthday... well... and Kris is there with CJ and... well Paris Hilton. And I believe it's Ashley Benson and some guy I don't know. 

    
[15x] 2021 - 'Spencer': On set

    
Cuteness overload with sweet corgi puppies. Click for video:

2 komentáře:

  1. Do nového roku jsem vkročila s optimismem a velkou nadějí na zase ten starý normální svět, jak jsem ho znala a hlavně žila a těšila jsem se na jaro. Jak se začalo zase zpřísňovat, dolehla na mě opět nějaká tíseň a taky mě nic moc nebavilo. Teď už je to zaase lepší a na blog mám zase i chuť, ale nejsou zrovna žádné novinky. Nicméně celkově na blozích je nějak mrtvo a zase si všímám čím dál většího úpadku. Říkám si, jestli třeba za měsíc nebo za dva budu mít vůbec komu co komentovat?
    Obdivuju, že nedáváš na blog paparazzi fotky. Já je taky nemám ráda a byla to i má vize na blogu, ale podlehla jsem. Fotky z natáčení i ty paparazz mám ale ráda. Hodně se mi líbí snímky Kristen v okně, ty opravdu vypadají jako dobové momentky z Dianiny éry.

    OdpovědětVymazat
  2. Turečtinu vážně? Co tě k tomu vedlo? Jinak u mě to probíhá dost podobně: práce - domu - čučení na něco - aspoň se nutím číst. Ale donutit se cvičit to ne a přitom bych to tak potřebovala. Roční lockdown se mi podepsal na ručičce váhy :D hajzl jeden

    OdpovědětVymazat